OZONTERAPİ 2019
Uluslararası Katılımlı Ozon Terapi Kongresi: OZONTERAPİ 2019
20-22 Eylül 2019, Şanlıurfa, Türkiye

 

 

“Uluslararası Katılımlı Ozon Terapi’de Yenilikler Kongresi”, 20-22 Eylül 2019 tarihleri arasında Şanlıurfa’da düzenlenecek

 

Değerli Meslektaşlarım,
20-22 Eylül 2019 tarihleri arasında Şanlıurfa’da düzenlenecek olan “Uluslararası Ozon Terapide Yenilikler Kongresi” ne sizleri davet etmekten onur duymaktayım.

Eğer, daha önce ozon tedavisi ile tanışmamışsanız; ya da ozonla ilgili bilgi ve becerilerinizi arttırmak istiyorsanız, bu sizin için doğru zaman… Dünyaca tanınan uluslararası Ozon terapisti bilim insanları olarak hasta tedavisinde yeni bir era ile tanışmanız için burada olacağız. Bu kongre ozon terapinin biokimyasal, immünolojik ve fizyolojik etkilerinin öğrenilmesinin yanı sıra; güvenli ve etkili ozon kullanımı kılavuzları yardımı ile bu tedavi ve klinik uygulamalarındaki yeni yaklaşımların sizlere sunulması açısından çok faydalı olacaktır.

Kongre başvurusu yapmak, kongre kapasitesi ve katılım ücretlerini öğrenmek için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız. Merak ettiğiniz diğer konularda da iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kongremize katılımınız ile hem sizin, hem de hastalarınızın fayda görmesini dileriz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Arzu İrban, MD, DESA
Kongre Başkanı

Kongre sayfası için: http://ozonterapikongresi.com 

Bilgi ve rezervasyon için:

info@litera-tur.com
0506 799 8285

KONGRE BİLGİLERİ:
Tarih     : 20-22 Eylül 2019
Yer        : Nevali Hotel, Şanlıurfa, Türkiye

 

Organizasyon Sekretaryası